eppeweb.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz (bundan böyle “web sitesi”, “biz”, ”bize” olarak kullanılacaktır). Kullanım Koşulları web sitesinin kullanım amacına aittir ve ilk ziyaretinizden itibaren geçerlidir. Sitemizi kullanarak tüm Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

1. Kısıtlamalar
Web sitesi aşağıda ki kullanılamaz:
1.1. Yasa dışı, müstehcen, ayrımcı, hileli yollarla veya Türkiye yasalarına zarar verebilecek herhangi bir şekilde kullanamazsınız.
1.2. Spam veya herhangi bir yetkisiz tanıtım içeriği ve reklam yayınlamak için kullanamazsınız.
1.3. Hiçbir koşulda, size açık bir onay vermedikçe, bilgi toplayan ve ayıklayan örümcekleri, botları veya tarayıcıları dağıtamazsınız.
1.4. Hiçbir koşulda, iznimiz olmadan web sitesinde herhangi bir bilgiyi yayınlayamaz, satamaz, kiralayamaz veya dağıtamazsınız.
1.5. Hiçbir koşulda web sitemizin yasalara uygun kullanımına müdahale edemezsiniz.
1.6. Web sitemizdeki ticari markaları ve mülkiyet hakları bildirimlerini kaldıramaz veya değiştiremezsiniz.

2. Fikri mülkiyet
2.1. eppeweb.com, aksi açıkça belirtilmedikçe web sitesinde yayınlanan tüm içeriğin tek sahibidir. Bu nedenle, Türkiye’nin telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.
2.2. Web sitesinde yer alan hiçbir telif hakkını, ticari markayı veya hizmet markasını kaldıramaz, değiştiremez veya gizleyemezsiniz.

3. Sorumluluk Sınırlamaları
3.1. eppeweb.com, web sitemizi kullanmanız sonucu meydana gelebilecek herhangi bir tesadüfi, dolaylı, dolaylı kişisel veya varlık kayıplarından, mal hasarından, veri kaybından veya donanım arızalarından sorumlu değildir.
3.2. eppeweb.com, gözden geçirenlerimiz tarafından gönderilen tavsiye veya görüşleri izlemekten kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değildir. İncelemelerimiz, yorumcularımızın kişisel görüşleri olup, hiçbir şekilde, şekilde veya biçimde, web sitesinin kendisinin görüşleriyle aynı değildir.
3.3. Web sitemiz harici bağlantılar içermektedir. Söz konusu bağlantıların ve bu bağlantıların yol açtığı içeriklerin kullanımından kaynaklanan kayıp ve zararlardan sorumlu değiliz.

4. Feragat
4.1. Türkiye yasalarının izin verdiği ölçüde, garanti verilmeksizin “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” içerik ve hizmetler sunuyoruz. İçeriği kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.
4.2. Web sitemizin kesintisiz çalışacağını garanti etmiyoruz. Bunlar, elektrik kesintilerini, ağ arızalarını, güncellemeleri, bakımı veya makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir kesintiyi içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

5. Yorumlar
5.1. Yorum yapanlar görüşlerini incelemeyi kabul etmiş sayılır ve yorumlarında konunun itibarını sarsmak, iftira etmek, ihlal etmek veya zarar vermek için kullanamaz.
5.2. Web sitemiz, sitedeki tüm incelemeleri yapma hakkını saklı tutar ve bunları yasaların izin verdiği herhangi bir şekilde kullanabilir veya kaldırabilir.

6. Genel
6.1. Kullanım Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız veya diğer ilgili herhangi bir politika, ticari uygulamalarımızdaki ve Türkiye yasa ve yönetmeliklerindeki değişiklikleri takip etmek için her zaman değiştirilebilir. Daha sonra sitenin ziyaretçileri web sitesinde görüntülenen değişiklikler ve değişiklikler hakkında derhal bilgilendirilecektir.
6.2. Kullanım şartlarımızı kontrolümüz dışında istemli veya istemsiz olarak ihlal etmenizden sorumlu değiliz.
6.3. Bu web sitesindeki haklarınız ve yükümlülükleriniz başkalarına devredilemez.

7. Yasalar ve Yargı Yetkisi
7.1. Bu hüküm ve koşullar Türkiye yasalarına tabidir ve Türkiye’deki mahkeme sistemine tabidir.
Hizmete erişiminiz ve Hizmet’i kullanmanız, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız koşuluna bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişmek veya Hizmeti kullanmak isteyen tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.
Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Koşullara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Koşulların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişim izniniz yoktur.