1. eppeweb.com, özellikleri ve müşterileri için yıllar içinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vermek için bu siteye ücretsiz erişim sunmaktadır. Siteyi ziyaret edenleri memnuniyetle karşılıyoruz, ancak sitemizi kullanımınız için hangi kuralların geçerli olduğunu açıkça belirtmek istiyoruz. Bu sitenin tek yetkili kullanımı eppeweb.com hakkında bilgi almaktır, başka bir kullanıma izin verilmez.

2. Bu sitedeki tüm materyallerin telif hakkı eppeweb.com veya müşterilerine aittir. Bu sitedeki tüm materyallerin derlenmesinde telif hakkı eppeweb.com’a aittir. Bu sitedeki hiçbir materyal, eppeweb.com’un önceden yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, değiştirilemez veya dağıtılamaz.

3. Bu sitedeki tüm ticari adlar, ticari markalar, hizmet markaları, logolar ve ticari stiller eppeweb veya müşterilerine aittir. Uygun kullanım, marka sahibinin ürünleri ve hizmetleriyle bağlantılı olarak kullanımla sınırlıdır ve sahibinin önceden yazılı izni olmadan başka hiçbir kullanıma izin verilmez.

4. eppeweb.com, bu siteyi ziyaret eden ve eppeweb.com ile iletişim kurmak için gönüllü olarak bilgi gönderen kullanıcılar hakkında kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri toplayabilir ve saklayabilir. eppeweb.com ayrıca, siteyle kullanıcının teması ve kullanımı hakkında toplu veya anonim bilgiler toplayabilir ve saklayabilir. eppeweb.com, zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz veya müşterilerimizin hizmetleri hakkında sizinle iletişim kurmak için bu bilgileri kullanabilir. “Gizlilik-Acil” işaretli bir istek göndererek, sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi silmemizi ve istediğiniz zaman daha fazla iletişim kurmamızı isteyebilirsiniz: hakkınızdaki bilgileri silmemizi info@eppeweb.com adresinden isteyebilirsiniz.

5. eppeweb.com’un Gizlilik Politikası, herhangi bir istenmeyen fikri veya materyali kabul etmek veya kullanmak değildir. Bu tür malzemeleri hiçbir zaman GÖNDERMEYİN. Bunu ihlal ederseniz, gönderilen tüm materyallerin gizli olmadığını ve mülkiyet veya kişisel haklarla ilgili herhangi bir hak talebinde bulunma hakkını saklı tutarız. Bu tür materyaller ve tüm haklar mülkümüz olacak, sizin veya başkalarının herhangi bir iddiasından arınmış ve açık olacak ve bunları reklam ve tanıtım da dahil olmak üzere herhangi bir amaç için, tazminat veya sizin de dahil olmak üzere herhangi bir kimseye karşı herhangi bir yükümlülük olmaksızın kullanabileceğiz.

6. eppeweb.com, bu sitenin güvenliği veya siteyle iletişiminiz için hiçbir sorumluluk kabul etmez. eppeweb.com’un önceden yazılı izni olmadan başka herhangi bir siteyi bu siteye bağlamak kesinlikle yasaktır. Kolaylık sağlamak için bazı bağlantılara izin verebiliriz, ancak eppeweb.com’un bağlı olduğu bağlı olmayan siteler veya eppeweb.com dışında herhangi bir kişi tarafından bu siteye gönderilen materyaller için hiçbir sorumluluğu yoktur.

7. Siteyi, içeriğini veya güvenlik önlemlerini bozmak veya bunlara zarar vermek ya da eppeweb.com’u veya müşterilerini ya da ilgili ürün ya da hizmetleri ya da çalışanları taciz etmek ya da aşağılamak için bu siteyi kullanmanız ya da iletişim kurmanız kesinlikle yasaktır. Bu siteye veya bu siteden hiçbir istenmeyen e-posta (spam) yönlendirilemez.

8. Bu sitedeki herhangi bir materyalin, tarafımızdan veya üçüncü taraflarca yayınlanmış olsun, üçüncü tarafların telif haklarını veya diğer haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen info@eppeweb.com adresinden bize ulaşın.

9. Bu site OLDUĞU GİBİ ve herhangi bir garanti verilmeksizin sunulmaktadır. Eppeweb.com, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluğun yanı sıra unvan veya ihlal etmeme gibi zımni garantileri reddeder. Sitede veya içeriğindeki kullanılabilirlik, virüs veya diğer kusurlardan zamanında, doğruluktan, kullanılamamasından veya kesintilerden sorumlu değiliz. Hiçbir koşulda eppeweb.com, kullanıcılara veya bilgisayar sistemlerine gelebilecek zararlardan veya eppeweb.com’un bu tür hasarlar hakkında ihmal edilmeden haberdar edilmiş olsa bile başka türlü sorumluluğundan sorumlu olmayacaktır.

11. eppeweb.com’un merkezi Ankara’dadır. Bu site ve bu kurallar, kullanıcının bulunduğu yerden bağımsız olarak Türkiye yasalarına tabidir ve bunlarla ilgili her türlü iddia, Ankara da bulunan mahkemelerde sunulmalıdır.

12. Bu sitenin kullanımı, bu kurallara ve kullanıcı olarak bu siteyle bağlantı kurarak ve bu siteyi kullanarak kabul etmiş olduğunuz ve tüm kullanımı ve tüm sonuçlarını yöneten yukarıdaki tüm hüküm ve koşullara tabidir.

13. eppeweb.com, yeni ve değiştirilmiş kuralların siteye gönderildiği tarihte geçerli olmak üzere, bu kuralları istediği zaman değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.