Bizi Tanıyın

motivasyon-calisma

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Müşterilerimizin büyümesine yardımcı olan pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları için en iyi hizmetleri seçmesini ve hizmetlerimize daha fazla verimlilik ve kolaylık sunmasını daha da kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle, kullanıcı dostu ve dikkat çekici web siteleri tasarlamak için her gün çalışıyoruz. İş hedeflerini daha iyi anlamak ve onları gerçekleştirmenizi sağlamak için müşterimizle sürekli iletişim halinde oluyoruz.

Müşterilerimizin başarısını daha iyi hale getirmek için hizmetlerimizi geliştirmeye ve yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin özel iş ihtiyaçlarını anlayarak fikirden uygulamaya kadar tüm yol boyunca destekliyoruz. Modern teknolojiyi derinlemesine anlayarak birden fazla iş alanında güçlü uzmanlığımızla, kapsamlı projeler hayata geçiriyor ve üst düzey web çözümleri sunuyoruz.

 • Başarılı Stratejiler

  İş ihtiyaçlarınıza göre size özel çözümler sunarak tasarım geliştirme stratejileriyle ilgili riskleri ortadan kaldırıyoruz.

 • Öneri Yerine Sonuçlar

  Başlangıçta size doğru rehberliği sağlayacak ekibimizle işiniz için en önemli sonuçları sunmak için çalışıyoruz.

 • Gelişmiş Teknoloji

  Günümüz endüstrisinde rekabet edebilmek için size özel  tasarlanmış gelişmiş teknolojiye sahip web siteleri sunuyoruz.

 • Destek ve Bakım

  Web sitenizin sorunsuz ve kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için uygun teknik ve stratejik destek sağlıyoruz.

Sürecimiz

Keşif

Müşterinin girdilerini, istediği tasarımı ve marka tercihlerini anlamaya  büyük önem veriyoruz. Hem müşterilerin hem de projenin hedefleri hakkında kesin ve net bir fikir oluşturmak için tüm açık uçlu noktaları netleştiriyoruz. İş sürecine uyum sağlamak için işbirliğine dayalı bir yaklaşımla çalışıyoruz.

Planlama

Hizmetlerimiz iyi tanımlanmış proje planlamasına vurgu yapmakta ve yanlış iletişimden kaçınmak için varsayım için hiçbir şey bırakmamaktadır. Nasıl ilerleyeceğimizi, ayrıntılı teknik özellikleri tanımlayacağımızı, projenin tasarım ve markalama yönergelerini nasıl belirleyeceğimizi planlıyoruz.

Tasarım

Onaylanmış müşteri projelerimizi Web, Tablet ve Mobile özgü kullanıcı arayüzü tasarımlarını müşterilerimize sunuyoruz. Güvenilir bir altyapı olarak, WordPress platformunda ve kaynak dosyalarda tıklanabilir demo yaparak ihtiyaç olan görselleri Photoshop ve Illustrator olarak üretiyoruz. Sistem kullanıcı arayüzü tasarımlarının müşteri tarafından onaylanması ile bu aşamadaki hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

Geliştirme

Bu aşamada, ana sayfa, diğer sayfalar ve web site entegrasyonu için gereksinimleri karşılıyoruz. WordPress eklentilerini oluşturup  stratejimize uygun olarak ölçeklenebilir, verimli ve görsel olarak net tasarımlarla en son teknolojileri kullanarak optimize edilmiş temiz bir kod yapısı oluşturuyoruz. 

Test

Web sitesini manuel olarak test ediyoruz, hataları rapor ediyoruz ve bunları ürün biriktirme listesine ekliyoruz. Hata düzeltmesi yapıldıktan sonra, son güncellemeleri sağlıyoruz ve daha sonra müşterilerin onayına gönderiyoruz. Web sitesinin kusursuz çalışmasını sağlamak için profesyonel testlerle kontrol sağlıyoruz.

Bakım

İşimiz gelişim ile bitmiyor, müşterilerimiz için ekstra yol kat ediyoruz. Hızlı bir yaklaşımla ürün geliştirmeyi sağlıyoruz. Düzenli güvenlik denetimleri, kod yedeklemeleri ve sürekli sistem yükseltmesi yapıyoruz. Herhangi bir uyumsuzluk veya hata bulmak için her ay tüm sistemi test etmenin yanı sıra, trafiği ve sunucu yükünü izliyor ve buna göre optimize ediyoruz.